Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felvin nem tudok pontokat...

A felvin nem tudok pontokat számíttatni, mert nem tudom megadni a szakot. Van más pontszámító kalkulátor valahol?

Figyelt kérdés
Most csak korlátozott mennyiségű szak elérhető. Gondolom pótfelvételi miatt. Így viszont nem tudok pontokat kalkulálni. Van más kalkulator ami megbízható?
2015. okt. 15. 00:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ismerkedj meg a pontszámítási módszerekkel, hasznos lehet stratégia szempontjából:

[link] (szerintem a módszer most nem fog változni).

- max 200 pont a felvételi pont: annak a két érettséginek a százalékos eredménye amit az adott szakhoz elfogadnak.

- max 200 pont a tanulmányi pont: ebből max 100 az érettségi bizonyítvány áltaga + 100 pont a 11. és 12.es jegyek a fontosabb tárgyakból

- ehhez jönnek hozzá a többletpontok (max 100 pont)

2015. okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!