Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell tanulnom és hol,...

Mit kell tanulnom és hol, hogyha digitális képalkotással, animációval szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés
Elsősorban például a játékokra gondolok, legyen az online, telefonon, vagy PC (PS és XBOX), lehet 2D-s képalkotás vagy 3D-s modellezés egyaránt, álló vagy mozgókép.

2015. okt. 20. 13:33
 1/2 anonim válasza:

Budapesten van 1 Ilyen Képzés 1.000.000 vagy 500.000 tandíj így hallotam


De magadtól is me gtanulhatod ennek esetébe a következő programokat szerezd be


Autodesk 3ds max { Animátor + Modellező

Autodesk maya 3d { animátor + Modellező

Cinema 4d { animátor + Modellező

Blender {Animátor + Modellező}

Adobe flash { cartoon szerkeztő

Macromedia flash { cartoon szerkeztő}

Photoshop {Mozgoképet át lehet szerkezteni vele}

Adobe after effect { Effektező program}

SoniVegas pro { Vágó program}


remélem tudtam segíteni

2015. nov. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Hasonló cipőben járok én is. Mivel most állok az érettségi előtt nagyon alaposan utána néztem ennek az egésznek, így ha már a jelentkezés le is járt, a tapasztalataim szívesen megosztom veled amennyiben nem kaptál még választ a kérdésedre. Budapesten két egyetem is indít ilyen képzéseket a Metropolitan Egyetem, valamint a Moholy-Nagy Művészeti egyetem (De az országban vannak még máshol is hasonló képzések azt hiszem Egerben és Kaposváron, de talán még Szegeden is. Ezeknek kevésbé néztem utána.) Ha digitális képalkotással akarsz foglalkozni akkor mindenképp az elektronikus ábrázolást célozd meg, ilyen képzést a Metropolitan indít csak Budapesten (én csak jókat hallottam róla, azt leszámítva, hogy 400 ezer/félév) de animációt tudsz tanulni a MOME-n is államilag támogatotton. Egyedüli hátulütője az ilyen szakoknak, hogy nagyon megválogatják a jelentkezőket, tavaly a MOME-n majdnem négyszázan jelentkeztek animációra és csak tízen pár embert vettek fel.
2016. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!