Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanítóképző alkalmassági...

Tanítóképző alkalmassági vizsgára mennyire kell készülni, mennyire érdemes félni tőle?

Figyelt kérdés

Leginkább az ének része ami aggaszt meg egy kicsit a testi alkalmassági vizsga.

9 éve jártam nappali tagozatra, most estin fejezem be az érettségit. Tehát 9 éve nem volt se ének, se tesi órám. Azóta nem is énekeltem, nem is láttam egy kottát se. Érdemes lenne előtte felkeresnem egy ének tanárt? Vagy azért nem olyan vészes a dolog, anélkül is teljesíthető?


A másik a testi. Olvastam a követelménybe a fellendülést kézállásba, kizárt dolog hogy az nekem menne (nem is értem, még a tesitanáraimat se láttam sose kézen állni nem hogy az alsós tanítóimat) a svédszekrényt meg már lassan azt se tudom hogy néz ki, nem hogy használjam. :/


Minden tippet szívesen fogadok hogy miként lehet felkészülni a majdani sikeres alkalmasságira így hogy már az iskolai környezet, tesi és ének óra nincs.


2015. okt. 22. 16:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!