Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol érdemes gumit venni?

Hol érdemes gumit venni?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy 16 éves Swiftet amin új téli gumik vannak, de sajnos az egyik szálszakadásos lett. A pótgumi lett feltéve, de az nyári, nem ugyanaz a típus mint a többi. Így 2 gumit kell vennem, mivel egy tengelyen nem lehet 2 különböző. Viszont nem akarok használt gumit venni az újak közé, ezért új gumikat kell vennem. Hol érdemes enni illetve azt ha elviszem gumi szervízbe, felrakják e nekem a felnire?

2015. okt. 2. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nezd meg a tipusat es vegyel 1 olyat.
2015. okt. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mikor tavasz elején nyári gumit vettem megkérdeztem szervizem, hogy milyen gumikat ajánlanak, mennyiért, majd miután egyiket webshopban olcsóbban megtaláltam, ott vettem meg. Simán felrakják, fix áraik vannak erre. A szerviznek ez ugyanaz, mint amikor télire v. nyárira cseréled a gumit.
2015. okt. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bajer ***** válasza:
Webshopban is nagyon jókat lehet rendelni, én nem bántam meg tavaly tél elején a 2 új téli gumit. Kiválóak. Házhoz szállítják, utána irány a gumiszerviz, felrakják, centrírozzák, kerekenként 3000.-ért megvan. Vegyél egy db olyat ami szálszakadásos lett, a pótkereket meg rakd vissza a kocsiba.
2015. okt. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rákerestem, az a típusú téli gumi ami az é kocsimon van 16.000 ft/db. Ez drága vagy átlagos?
2015. okt. 3. 14:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Az nem olyan drága. Van attól sokkal drágább is.
2015. okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy a neten nem találtam elérhetőt abból a gumi márkából és típusból ami nekem kellene.


Azonos márkájú még van, de típusú nincsen...


Tehát azon kívül, hogy 2 gumit kell vennem, milyen bajok származhatnak abból, ha a 2 tengelyen azonos márkájú, de különböző gumik vannak?

2015. okt. 4. 13:53
 7/8 Bajer ***** válasza:
A két tengelyen lehet különböző mintázatú gumi. Akár lehet kötött forgásirányú elöl, kötetlen hátul. A mérete legyen azonos mind a négynek és egy tengelyen csak azonos mintázatú lehet, jól tudtad.
2015. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Webshop-ból újat! Sokkal olcsóbb és ha van jó gumis a közeledben felteszi rendesen. Ha nagy nevű gumiműhelyek, de mindegy is mert nagyon lehúzósak pláne az avas külföldi használt gumijaikkal. Tehát csakis újat!
2017. márc. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!