Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt valaki, aki rajram...

Lusterka kérdése:

Van itt valaki, aki rajram kívül jelentkezett az állami támogatott CE kategóriás jogosítvány képzésre? Ha igen volt már neki bármilyen visszajelzést, esetleg vett már részt csoportos tájékoztatón?

Figyelt kérdés

2015. okt. 23. 10:52
 1/2 wolfi001 válasza:

Üdv!


Én is jelentkeztem a képzésre.Több levelet is küldtem az ofának.Még most is csak annyit válaszoltak hogy szíves türelmemet kérik és várjam meg az értesítést a tájékoztatóról.Pedig Pesten már volt az első.Ennyit tudok én is.Várok nem tudok mást csinálni.De nem sok esélyt látok rá mert Békés megyei vagyok.Ez meg megint közép magyarországról szól!Mint ha ott volna nagy a munkanélküliség és az atlag kereset!Akkor nem jártak még erre.

2015. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,ez nekem is megvan,én is a déli régióban élek,fontos lett volna,nagy reményeket fűztem a képzéshez.Meglátjuk hogy mi lessz belőle.
2015. okt. 27. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!