Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van akkor ha egyik suliba...

Mi van akkor ha egyik suliba sem vesznek fel amit be irtam? Tudtok olyan iskolát ami biztós fel veszi az embereket? Engem az idegenforgalom érdekel. Honann tudom hogy lesz-e még hely a suliban a felvételik után? Mindegyikbe menjek be?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Tankötelezettséged lévén kijelölnek neked egy iskolát.

Azonban az ilyen "kijelölt" helyek a legalja...

2010. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes felhívni egy-két iskolát, érdeklődni kell indítanak-e pótfelvételit. Nagyon sok helyen a felvételi eljárás után még van pótfelvétel, mivel ha egy diákot több helyre is felvesznek, de ő változtat a sorrenden, felszabadul egy-egy hely. A középkategóriás gimnáziumokban érdemes megpróbálni.
2010. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Milyen eljárásra gondolsz?

Közép vagy felsőoktatás? Ebből a kérdésből marha sok minden kiderül... -.-

2010. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!