Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű vendéglátás-idege...

Emelt szintű vendéglátás-idegenforgalom alapismeretekből érettségire fel lehet készülni tavaszra úgy, hogy 0-ról indulok?

Figyelt kérdés
90+ra szeretném megírni.Eléggé elszánt vagyok, érdekel is a téma.Magántanárral készülök fel. Lehet, hogy kicsit őrülten hangzik ez a 90+, de főiskolásoktól, egyetemistáktól gyakran hallom, hogy az emelt szintű érettségi nem is olyan nagy dolog, ahhoz képest, hogy most mekkora témakörökből vizsgáznak.
2011. szept. 20. 16:46
 1/2 A kérdező kommentje:
az eleje kicsit félreérthető, de lényeg, hogy emelt szintű érettségit szeretnék tenni belőle
2011. szept. 20. 16:53
 2/2 anonim válasza:

szia

én is most készülök emelt szintre, de én már 4. éve ezt tanulom ennyivel előnybe vagyok, mint te akkor

csak olvasgattam ebben a témában és megláttam a kérdésed

És megcsináltad végül? Ha igen akk hogy sikerült? Milyen dolgokból készültél leginkább?

bocsi a sok kérdésért..de nagyon érdekelne

Köszönöm előre is a válaszod.! =)

2015. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!