Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a Rendőrtiszti főiskola...

Milyen a Rendőrtiszti főiskola? Milyen az oktatás, milyen a bekerülés, a fizikai felmérés, a pszichológiai felmérés?

Figyelt kérdés
Milyen tantárgyakból érdemes emelt szinten érettségizni? Hallottam a fizikai felvételiről néhány dolgot, de ezzel a függeszkedés dologgal nem vagyok biztos. Valaki valamilyen videót tudna róla linkelni, hogy ez milyen is? Tudom, hogy van ezzel a témával kapcsolatban kérdés, de mind régiek. Aktuális kellene, mivel jövőre érettségizek. Esetleg olyan, aki oda jár, tapasztalat, bármit szívesen veszek, és bármit szívesen meghallgatok. Egy élményét, bármit az illetőnek. Lehetőleg csak komolyan emberek írjanak. Rendészeti szakra szeretnék menni. Köszönöm! :)

2015. okt. 28. 21:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki?
2015. okt. 30. 11:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Na lett belőle valami?
2022. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen más terület felé fordultam, pénzügyet tanultam és abban is dolgozom. Köszi a kérdésed! :D
2022. máj. 12. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!