Szerintetek mennyit fog emelkedni a nemzetközi gazdálkodás szak ponthatára (állami)?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy ezt nem lehet biztosra megmondani, de ha van vmi elképzelésetek akkor azt szívesen elolvasnám :D

2015. jún. 12. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. 460 lesz. [link]
2015. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minimum 460. Tavaly is több szakon lett magasabb a kp.
2015. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz több 460-nál :) nem sokan érik el ezt a pontszámot.
2015. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nezd meg, hogy tobben jelentkeztek-e, mint tavaly es azt, hogy a felveteli targyakbol milyen nehez volt az idei erettsegi.

A matek es az angol emeltrol tudok nyilatkozni, mert en ezeket csinaltam es nem voltak nehezek. Ma tudtam meg az eredmenyt es csak ezekbol duplazassal pont 460 pontom lenne, viszont atlaggal szamolva valoszinuleg meg tobb lesz. Szoval szerintem siman lehet par pont emelkedes (max 5), de ez csak a bce-n, a tobbi iskolaban nem igazan eselyes.

2015. jún. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!