Mi a kozepszintu erettsegi?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek es itt mas az oktatasi rendszer. Elvegeztem a Kozepiskolat, van erettsegim. Magyar egyetemre akarok jarni, olvastam h kell emelt vagy kozepszintu erettsegi. Ezt hogy kell megszerezni? Kulfoldieknek is kell?

2015. okt. 29. 19:03
 1/2 Kata0403 ***** válasza:

amikor jelentkezel érettségizni, akkor be kell jelölni, hogy emelt szinten, vagy közép szinten akarsz vizsgázni

az emelt szint nehezebb és többet kérnek, több tananyagból kérdeznek

de szerintem kérdezd meg az adott sulit ahová akarsz menni, biztos van egy email cím vagy telefonszám, ahol meg tudják mondani jó-e az érettségid

2015. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted, de szerintem nincs miért aggódnod, elfogadják a felvételninél a külföldi érettségit! De az lehet, hogy kérhetnek hitelesített magyar fordítást.
2015. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!