Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tudok tenni ha semmilyen...

Mit tudok tenni ha semmilyen gimibe nem vettek fel?

Figyelt kérdés

Attól félek,hogy nem fognak felvenni pedig 4.6 a átlagom de amilyen sulit bejelöltem az igen erős és lehet nem fognak felvenni...Akkor mit tudok tenni? Kérlek segítsetek:)

Kőszi előre is;


2010. márc. 17. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Te semmit, mert mindig van olyan kevésbé erős suli ahová benyomják a gyerekeket. De 4,6-os átlaggal nem hiszem, hogy sok izgulnivalód kellene, hogy legyen.
2010. márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi csak az,hogy az egyik suli ahova jelentkeztem oda az egyik osztályba 16 főt vesznek fel és 95.vok a másik ugyanebben a sukliban amásik szak ott asszem 35 fő és ott 256 a másik iskolában meg 132 vok és oda is 16 főt vesznek fel:/ Szóal nemtudom:E
2010. márc. 18. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Háth 4.-nek megkellett volna jelölnöd egy szakközép iskolát,ahova tuti,hogy felvettek volna ilyen átlaggal.Csak sajnos már ilyet nem csinálhatsz.:S

Majd elhelyeznek egy olyan iskolába,ami ugyan nem túl jó,de azért ott érvényesülhetsz majd..

2010. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még ne temesd, hanem várj április 26-ig. Mért, hanyadik helyen vagy a rangsorban? Sokan kiesnek előled. Aztán akárhová vesznek fel, átvetetheted magad egy gyengébb gimibe, ahol van hely.
2010. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, nem vettem észre, hogy már beírtad a rangsort.
2010. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de reálisan választottál iskolát? Mert nekünk pl. az osztályfőnök azt mondta, hogy 4,6-os átlaggal ne jelöljünk elitgimit, meg amit sokan kedvelnek. Én megfogadtam a tanácsát, így 4,8-as átlaggal egy közepesen erős gimit, és egy kéttannyelvű, erős szakközépiskolát jelöltem, és a gimiben 15., a szakközépben 3. vagyok. Amúgy tegnap, meg tegnapelőtt nem jelöltél be új tagozatot? Vagy nem is láttad volna értelmét? Mert nálunk az egyik lánynál is hasonló volt a helyzet, és felvett az egyik iskolában plusz tagozatot, ahol legelőrébb volt (15 embert vesznek föl és 23. helyen áll), és ha nem vennék föl a 15-be, akkor valószínűleg felveszik a másik tagozatra. Azért szorítok neked, hogy ne kelljen valami "legalja" iskolába járnod. :)
2010. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát igen, biztosítékként meg szoktak jelölni gyengébb gimiket is. előre kellett volna gondolkodni.
2010. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,csak anyukámék írták,és mindenképpen abban a hitben voltak,hogy sikerülni fog:/Am köszönöm szépen:)
2010. márc. 21. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!