Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tippeket szeretnék a továbbtan...

Tippeket szeretnék a továbbtanuláshoz! Tudnátok segíteni? Rövid leszek.

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok,most fogok érettségizni,és elég szar helyzetben vagyok. Miskolcról egy nyugati"nagyvárosba" költöztünk,és utálok élni. Dög unalom,szr itt minden.


Szóval mindenképp elakarok innen húzni.

Jó tanuló vagyok,de a matek nem megy.

4-es 5-ös vagyok matekon kívül mindenből.


Emelet töri,és emelt angol érettségi szerepel a terveim között. A jogi karra nagyon jó lenne bejutni,de sajnos 460 pontom nem lesz. A Fizetős szak is szerintem felejtős. Csak Budapestben gondolkodom,társadalomtudományi,jogi dolgok érdekelnek,meg a pszichológia,de az is 460 pontos mulatság.


Vmi ötlet? Segítsetek rajtam!


18F


2015. okt. 31. 17:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Találtam olyat,hogy igazságügyi igazgatási. 420 ponttal bekerülhetnék? Hol vannak a képzések? A felvin nem találok róla lényeges információt.
2015. okt. 31. 17:27
 2/2 anonim ***** válasza:

Érettségi még messzebb van, húzz bele! Teljesíthető a 460! Beírod a jogot vagy pszichológiát elsőnek, max nem vesznek fel. (Mi más történhetne?) De előbb gondolod végig, hogy valóban akarod-e csinálni az egészet, nehogy aztán hogy megszenvedsz vele, sikerül és ott jössz rá hogy nem is nekem való. Kidobott idő és energia.

Ne csak "A Főváros"-ban gondolkodj, létezik az ország többi része is (Meg egy város alapján nem ítélheted meg a többi 20 nagyot)

2015. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!