Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségis szakmával lehet...

Érettségis szakmával lehet irodai munkát kapni?

Figyelt kérdés
Pl.egy technikusi végzettséggel,amihez nem kell diploma,csak érettségi.

2015. nov. 1. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az irodai és egyéb adminisztrációs munkáknál általában jóval fontosabb a programismeret, mint az, hogy milyen szakmát végeztél. Ha megfelelően ismered a programokat, tudod őket használni, simán felvehetnek.
2015. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt remélem tudod, hogy csak és kizárólag ismerősök által lehet ilyen jellegű munkákat megkapni. Amikor meghirdetik az irodai melókat, azoknak 99,999%-a már be van töltve (kivéve a telefonálgatós értékesítői munkák).

Érettségivel akár középvezetői állást is kaphatsz, mindössze megfelelő kapcsolati tőke kell hozzá.


Én egyetemi diplomával próbálkoztam 1 éven keresztül jelentkezni minden egyes irodai munkára egész Ny-Magyarországon, kb. 800 állásra jelentkeztem az egy év alatt, és összesen 10 elutasító választ kaptam, a többire nem is reagáltak.

2015. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!