Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha fel vagyok mentve németből...

Ha fel vagyok mentve németből (azaz idegen nyelvből) akkor még felvehetnek a szombathelyi Orlayba, vagy Herman Ottóba?

Figyelt kérdés

Orlayba cukrasz erdekelne, Hermanba viragkoto fele. Nemetbol viszont fel vagyok mentve,nem tudom lehet-e eselyem.

Ha nem,akkornemtudom hova mennek..


2015. nov. 6. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

ezt a suli tudná megválaszolni

valószínűleg ott is kaphatnál felmentés ebből a tárgyból, ha van róla papírod

2015. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az a baj az ilyen papírokkal, hogy pl. 5 évre adják és ha 11. osztályban lejár, mit csinálsz utána, hogyan fogsz teljesíteni? nézd meg meddig tart a szakvéleményed érvényessége, ha lejár középiskolai éveid alatt, akkor kérdezd meg a szakvéleményt kiállítót, hogy meghosszabbítható-e.

Azt a szakot válaszd, ami jobban érdekel, amiben szívesebben dolgoznál. Erre a felmentésre pedig az iskolában kérdezz rá.

2015. nov. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!