Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet tavaszi érettségi...

Hogyan lehet tavaszi érettségire beíratkozni?!?!

Figyelt kérdés

Nem rég eldöntöttem hogy munka mellett még tovább szeretnék tanulni! sajnos már 5 éve leérettségiztem ! A felvételibe viszont egy tantárgyat emelt szinten kérnek!

hogyan lehet rá jelentkezni?!?!?! nyilván különtanárhoz kell majd járnom...február 15 ig kell leadni a jelentkezést ... de semmi információt sem találok interneten róla



2015. nov. 7. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

10 mp alatt találtam meg.


[link]

2015. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felmesz a jelentkezesilap.ketszintu.hu weboldalra,amikor majd ujra megnyitjak,amint lehet a tavaszi erettsegire jelentkezni. (Kb. Januar kozepetol febr 15.ig asszem). Itt kitoltod a jelentkezesi lapot , kinyomtatod es bemesz vele az adott meegyei oktatasi foosztalyra, ott adnak 1 csekket,amit be kell fizetned (egy emelt erettsegi ara 26 ezer ft) es ennyi. Aprilisban meg majd kuldik a tajekoztatolevelet,hogy mikor es hova kell menni. Nem nagy kunszt.
2015. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beiratkozni nem lehet, jelentkezni lehet.
2015. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még ilyenkor nem is lehet jelentkezni -
2017. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%, ostobaságot beszélsz, ahogy szoktál. És nem nézed a dátumot, ahogy szoktad. Nem tudom eldönteni, hogy ekkora troll vagy, vagy tényleg ilyen súlyos elmeproblémáid vannak.
2017. jan. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!