Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek közül melyik szakmával...

Ezek közül melyik szakmával lehet jobban elhelyezkedni külföldön (Anglia, Írország, Izland, Finnország érdekel)?

Figyelt kérdés

A programozói dolgot amire elvégezném 35 lennék pályakezdőként. Most vagyok 26 éves, 1 év menne egy nyelv elsajátítására, 2 alatt meglenne az érettségi a többi ez után jönne.


- Szakács

- Programozó

- Hegesztő

- Vagy tudnátok ajánlani mást esetleg?


2015. nov. 7. 18:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

UI:

Ápoló a szakmám, szociális gondozó és ápoló (OKJ).

Esetleg ezzel vagy ezt fejlesszem tovább? :O

2015. nov. 7. 18:57
 2/12 A kérdező kommentje:

Vagy kőműves?

Az én esetemben melyikkel éri meg foglalkozni?

Mindenképpen külföld a cél.

2015. nov. 7. 19:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezek közül, amiket felsoroltál, kicsit kilóg a programozó, mivel ahhoz egyetemet kell végezni leginkább. A többi gyakorlatias szakma, és bár lehet nehéz az elsajátításuk, ahhoz, hogy megfelelő informatikus végzettséget szerezz, brutálisan kell tudnod a matekot meg ilyeneket. Ha ez nincs meg, nincs értelme belevágni.
2015. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tudom. :)

A programozóhoz nem véletlenül írtam oda a 35 évesen pályakezdést. Ugyanis kb akkorra végezném el az egyetemet. És nem tudom, hogy ennyi idősen alkalmaznának e, tehát hogy lenen e munkám. Mert sok olyan cikket elolvastam ahol azt mondják, hogy a 20+osokat keresik inkább. Szóval nem tudom, hogy mi lenen ha elvégezné ma programozást. Találnék e állást magamnak.

2015. nov. 7. 19:51
 5/12 Bob the builder ***** válasza:
Angliában ápolóként hetek alatt kapsz munkát.
2015. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bob the builder ***** válasza:

Szakács sza rul fizet és stresszes. Tapasztalat.

hegesztő nem rossz ha értesz hozzá

35 éves kezdő programozó ... nos az mesze van és senki nem igazán venne fel.

2015. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, hogy ápolóként kapok munkát.

De mennyire lehet vele jól keresni?

2015. nov. 8. 19:25
 8/12 A kérdező kommentje:

A szakács melóhoz lenne kedvem, szeretem a sokfajta különleges ételt. Csak sajnos idehaza kb annyira becsülik meg a szakácsokat mint kb a gyári munkásokat.


Kitelepedés címszó alatt leginkább Finnország, Izland és Anglia érdekel.

2015. nov. 8. 19:26
 9/12 goaus ***** válasza:
Ápolók nagyon keresettek, jól is keresnek.
2015. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én OKJ-n vagyok Szociális gondozó és ápoló.

Elég ehhez megtanulnom az adott ország nyelvét és oké.

Vagy végezzem el egy magasabb fokú iskolában is?

2015. nov. 9. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!