Jojo néni kérdése:

Milyen iskolát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nemvagyok színötös tanuló, de elég jó átlagom van. Fogalmam sincs milyen iskolákat válasszak. Néztem egy párat, de egyikrős se tudok sokat. Budapesten kéne. (9.osztályba mennék)

2015. nov. 7. 21:49
 1/6 anonim válasza:
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
2015. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az átlagod és hogy hogy fog sikerülni a felvételi. A Berzsenyit ajánlanám, egész alacsony pontszámmal is behívnak, így lehetőséged van egy sikeres szóbeli mellett bekerülni. Közösségben eszméletlen jó, sok-sok programot szerveznek hogy mihamarabb megismerkedjenek egymással a gólyák. Színvonalas a tanítás, de nem halsz bele a tanulásba. Egyelőre ennyi jutott eszembe a Berzsenyiről, emellett még a Rákócziról is hallottam, hogy jó a közösség, plusz a Veres Pálnéról,és az Óbudai se rossz.
2015. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszii!

Sajnos a Berzsenyi nagyon messze van:/

2015. nov. 8. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( azóta lett valami új ötleted? Voltál nyílt napokon?
2015. nov. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az Aranyba voltam nekem nagyon tetszett. A Bálint Mártonban gondolkodtam, a József Attilában, meg holnap megyek a Széchenyibe nyílt napra
2015. nov. 24. 17:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Aranyba jár egyik ismerősöm, és nagyon jól érzi ott magát:) A tanítás nem olyan erős, viszont jófejek a tanárok, diákok:)
2015. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!