Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnökinformatika 336 ponttal?

Mérnökinformatika 336 ponttal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek van esélyem mérnökinfóra ennyi ponttal? OE NIK érdekelne főleg, itt sok ismerősöm van, de ide nem biztos, hogy felvesznek. Tavaly pl már nem kerültem volna be. Másik alternatíva Miskolc, de onnan valahogy át lehet kerülni OE-ra ha a jelentkesézi évben nem volt meg a pontom?

2015. nov. 9. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

de,df,gdf,kf,me,oe-amk,pe(nagykanizsa),pe(levelező),pte,sze,szte

ezekre mind bekerülhetsz még, elhiszed, ha azt mondom mindenhol ugyanazt tanítják?

2015. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Van esély, hogy felvegyenek, de azért azt vedd számításba, hogy elég brutális ez a szak. Vagyis gyenge alapokkal nehéz a bent maradás. A felsőoktatási felvételi szép dolog, de a közhiedelemmel ellentétben nem vagy túl a nehezén, amikor felvettek valahova, akkor kezdődik csak igazán a szívás.
2015. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom sajnos. Épp most egészen mást tanulok egyetemen és eredetileg nem infóra készültem, ezért ilyen silány a pontom. Azóta készülgetek mondjuk, de újra érettségizni annyira nem akarok.
2015. nov. 11. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!