Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az a sajnálatos helyzet állt...

Az a sajnálatos helyzet állt elő hogy muszáj voltam nappali tagozatról estire váltanom, mivel kénytelen voltam családi okokból kifolyólag dolgozni. Hozzáteszem középiskoláról van szó. ?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy véleményetek szerint milyen esélyeim vannak a jövőben a tovább tanulás során?Lenne lehetőségem egy nevesebb ,jobb képzést kínáló főiskolára,egyetemre bejutni ,vagy akár külföldön tanulni ? Természetesen tisztába vagyok vele hogy kell hozzá a megkívánt szorgalom és akarat , de úgy gondolom meg van.

2015. nov. 10. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne?

Ha tudod, hogy szorgalom és akarat kell, és szerinted meg is van akkor simán menne.

Bár az ELTE se olyan, hogy csak "okosok" járnak.

Max ami szívós az a BME, de az se lehetetlen. Szorgalom csupán.

2015. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elismerem igazad van , és végül is megválaszoltam saját magam ,csak azért tettem fel a kérdést mivel ,hogy úgy tudom az érettséginél figyelembe veszik azt is ,hogy estin vagy nappalin lett elvégezve
2015. nov. 10. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod, az érettségi az érettségi, mindenki ugyanazt írja, ugyanannyit is ér. Szerintem nézz utána a pontszámítás szabályainak, rögtön látszik, hogy teljesen egzakt pontszám jár az eredmény alapján.

A hátrány az lehet, ha az esti képzés gyengébb, mint a nappali, és ezáltal kisebb lesz a tudásod, rosszabbul sikerül az érettségi.

2015. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!