Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tennétek e a helyemben?...

Mit tennétek e a helyemben? (Bővebben. )

Figyelt kérdés

Idén felvettek magyar szakra, államilag támogatott helyre. De rájöttem, hogy nem akarom csinálni, és már most nem jártam be, legfőképp lustaságból, de valljuk céltalanul bejárni valahova, és tanulni, értelmetlen. Na de probléma nem is itt kezdődik, hanem ott, hogy vidékiként felköltöztem Budapestre, fizetem a lakbért (javarészt fizetik, hogy iskolába járhassak), és diákigazolvány nélkül nincs pofám itt maradni. Viszont haza sem akarok menni, hisz onnan menekültem ide, és a lakás ahol lakom közel van a BGF-hez ahova akarok menni, és nem állt szándékomban albérletet váltani. Emellett pedig most rettenetesen haszontalannak érzem magam. Kiveszett belőlem a maradék motiváltság is, nem tudom biztosan sokan vannak ezzel így. Meg ez normális, nem?

Lényeg a lényeg ti mit tennétek? Ha tudtok egy ingyenes OKJ-t ami nem a pénzügy és számvitel, akkor ne tartsátok magatokban.

Dolgozni természetesen dolgozom (már amennyit tudok...), de diák nélkül ez is nehézkes lesz/lenne.

19/L



2015. nov. 12. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Most komolyan elkùrtàl egy évet, majd azt vàrod, hogy a sültgalamb a szàdba repüljön?

Azt veszem ki, hogy azt sem tudod mi érdekel csak tàvol legyél vidéktől.

2016. júl. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tökre nem használtam a GYIK-et egy ideje.


Hát amúgy kb. ez volt, hogy mindegy csak haza ne kelljen mennem. De aztán a kérdés feltétele után egy hónappal felvettek egy nagyon király munkahelyre, és az idő alatt kitaláltam mi is legyen velem, így tudtam gyűjteni, és lényegében önfenntartó egyetemista lenni célokkal. :)

2018. febr. 20. 23:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!