Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ajánlott gépészmérnöknek...

Ajánlott gépészmérnöknek mennem ha a matek és a fizika középszinten jól ment? Emelt matekra jártam, de nem emelteztem matekból.

Figyelt kérdés
Jó eszem van, könnyen tanulok meg dolgokat. Jelenleg másik szakon vagyok elsőéves, de gondolkodom rajta hogy átmegyek gépészre, mivel az szerintem jobban menne és keresettebb.
2015. nov. 12. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Középszintű érettségi után nagy ugrás lesz, de ha gondolod, próbáld ki!
2015. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha ment a matek meg a fizika, akkor nyugodtan megprobalhatod. De nem lesz egyszeru...
2015. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

PTE re mennék.

Nehéz bent maradni?

Ha elkezdek matek tanárhoz járni akkor menni fog?

2015. nov. 12. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy szükséged lesz külön tanárra, nem szabad így hozzáállni (ha mégis, akkor persze oké, de hidd el, nem lesz brutál, ha szorgalmas vagy). az egyetemi matek egész más, mint a középsulis, az csak egy kis szelet, érthetetlen, kiragadott dolgok, a felsőoktatásban a matematikát egy egészen más oldalról fogod megismerni, mondom ezt 5 félév elméleti matematikával a hátam mögött.
2015. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom még mi legyen. Jelenleg földrajzot tanulok, geoinformatikusnak készülök. De nem igazán jönnek be azok a tárgyak amiket most tanulok, ráadásul geoinformatikusként nehezebb is elhelyezkedni.


Viszont Nem tudom hogy bírnám-e a gépészt.

2015. nov. 12. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:

én geofizikusnak tanulok, ezen nem gondolkodtál? pont illene hozzád.


geofizikus képzés = matek, fizika, info, földtan

2015. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, a geoinformatikát néztem ki magamnak. Állítólag azzal el lehet helyezkedni, és szerintem illik hozzám
2015. nov. 13. 05:53
 8/8 anonim ***** válasza:
ok, csak gondoltam kicsit közelebb van a földrajzhoz, mint a gépészmérnök. :)
2015. nov. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!