Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha Bgf-re szeretnék menni...

Ha Bgf-re szeretnék menni tovább tanulni mondjuk a pénügy számvitel karra, de nekem jó a fizetős is, akkor ott ha elérem azt a pontot amit kérnek biztos felvesznek?

Figyelt kérdés
Amugy ott mennyi a pont határ? És amugy egyet nem értettem amikor érettségizek választani kell egy plusz tanátárgyat még, az bármi lehet vagy függ a fősulitől? pl ha én bgfre szeretnék menni(2tantárgyat kell választani töri, matek, nyelv vagy szaktantárgy) de mondjuk ettől én még érettségizhetek mondjuk földrajzból?

2015. nov. 13. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A felvételi egyszerű dolog. Ha eléred a ponthatárt, felvesznek. Ha nem éred el, akkor meg nem vesznek fel. A korábbi évek ponthatárai pedig valószínűleg elérhetőek a felvi.hu oldalon. A 2016-os ponthatárok még nem születtek meg, pedig hidd el, igen sokan nagyon sokat adnának érte, ha tudnák, mennyi lesz a ponthatár az áhított szakjukon.
2015. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!