Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akkor most megbuktam vagy nem?

Akkor most megbuktam vagy nem?

Figyelt kérdés
Történelem középszintű írásbelim 27 pontos lett. Összesen a szóbeli+írásbeli=38pont=2-es. Tehát 11 pontot kell összeszednem a 60 ból hogy meglegyen a 25% vagyis a 2-es. Kihúztam a tételt kidolgoztam stb. Elmondogattam úgy nagyjából pár dolgot kérdezett a tanár nem mindenre tudtam válaszolni. Pót tételt nem húzatott. Azt mondta rendben most már elég lesz. Tehát nagy valószínűséggel meg adta a 11 pontot? Szimpatikus kedves nő volt kicsit már idős. A tanár előtt ott van hogy hány pontos lett az írásbelim és tudja jol hogy mennyi kell miközben én felelek?
2015. nov. 17. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon valoszinu hogy meglett. 11 pont alattihoz nagyon nagy baromsagokat kell mondani, egy rosszindulatu tanarnal is. Illetve altalaban 15 pont alatt huzatnak pottetelt.
2015. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. nov. 17. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy 15 pont alatt póttételt húzatnak, egy légből kapott hülyeség. 12% alatt kell póttételt húzatni, ez a törinél 8 pont.

Ha azt mondta, hogy rendben, most már elég lesz, az arra utal, hogy át akart engedni. A tanárnak megvan az írásbeli eredményed.

2015. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát átengedett? Gondolom azért a 3 pontot még kihuzná belölem ha hiányozna. Meg ott helyben mondja hogy nem sikerült nem?
2015. nov. 17. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!