Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Borsodiak! Milyen szakmából...

Borsodiak! Milyen szakmából van igény a munkaerőpiacon, miből van hiány, mi az a szakma amivel könnyebben el tudok helyeszkedni?

Figyelt kérdés

Legfőképp azokra az emberekre számítok hogy válaszolnak, akik munkaügyi központban dolgoznak, de akárki tud valami lényegeset azt szívesen veszem ha leírja!


Előre is köszönöm!



2015. nov. 18. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Borsdi vagyok, de nem munakügyes, és pont állást keresek, és kereskedelmi és műszaki végzettségűekből van nagy hiány.

Szóval kereskedelmi/közgáz vagy gépész/informatikai iskolákkal könnyen fogsz találni melót.

2015. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél? Diplomát vagy szakmát?

Én miskolci vagyok és az itteni gyárakban gondolom egyből felvennének ha lenne valamilyen mérnöki diplomád.

A munkaügyi központ meg hiába mondja,hogy mi a hiányszakma,ha nem tudsz elhelyezkedni.

Haverom hegesztőként végzett,de sehová se akarják felvenni,pedig ez is hiányszakma.

2015. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
inkább szakmát szeretnék.
2015. dec. 1. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!