Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazd. Men melyik egytemen/főis...

Gazd. Men melyik egytemen/főiskolán?

Figyelt kérdés

Valamilyen gazdasági irányon szeretnék tovább tanulni, a gazd. men a legszimpatikusabb eddig ezek közül, de ezt nagyon sok helyen indítják, hol érdemes elkezdeni?

Elsősorban BCE, BGF, BME, DE-t néztem ezek közül hová érdemes?

BCE sajnos nem biztos hogy összejön a pontom, önköltségesre mennék máshová is, ezért BGF lenne az első helyen.

De olvastam olyanokat hogy a BGFen nagyon brutális a matek, sokkal nehezebb mint BCE-en pl. és hogy ez azért van hogy kiszórják a társaságot rögtön, az elején.

Aki esetleg BGF-PSZK-s van erről valami információja tényleg igaz vagy csak a suli lehúzásáról van szó?



2015. nov. 20. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, idén érettségizel?


Én igen és a BGF gazdasági és menedzsmentre, vagy a BME-n ugyanerre a szakra jelentkezek önköltségesen. Az államis túl magas mindenhol... Corvinuson a fizetős is magas, de azt sokan lehúzzák, hogy nem jó, sznobokkal van tele, stb.

BME-ről hallottam a legjobbakat eddig, ott csak a matek az amivel szenvedni kell, a többi ahhoz képest lazább.


Jössz nyílt napra pénteken a BME-re? :) (Nov. 27)


Üdv

2015. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy BGF-en ahogy nekem mesélték pont hogy könnyű a matek. Bár nyilván ez relatív...
2015. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!