Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Külföldön melyik szakmával...

Külföldön melyik szakmával járnék jobban?

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikos, viszont kezdetektől fogva külföldön (Anglia, Amerika Los Angelesi része) képzeltem el a jövőmet. Szeretem az idegen nyelveket, és könnyen is tanulom őket, ezért gondoltam arra, hogy elmegyek egy kéttannyelvű gimnáziumba, hogy megtanuljam rendesen az angolt, ami ugye ahhoz is kell, hogy ki tudjak menni. Gondolkoztam a szakfordító/tolmács/nyelvtanáron is. Kis korom óta rajzolok, fotózok és táncolok, elvileg tehetségem is van hozzájuk, valamint imádom őket csinálni, ezért jött szóba a tánctanár/animátor/grafikus/fotográfus (lehet másodállásként). Végül nemrég mondta az infótanárom, hogy nem érdekel-e az informatika, mert azzal jól el lehet helyezkedni, jó is vagyok belőle, szóval ezen is gondolkoztam most.

Melyikkel járnék most jobban, milyen gimnáziumba menjek? Eddig volt konkrét elképzelésem, de most már összezavartak ezzel a sok ötlettel, és jó lenne lassan eldönteni.



2015. nov. 20. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj egy eros gimnaziumba. Meg raersz donteni. Megjegyeznem hogy amit felsoroltal inkabb a gyerekes almodozas reszet kepezik, ezekre nem lehet alapozni:


szakfordító/tolmács/nyelvtanár/tánctanár/animátor/grafikus/fotográfus.


Ha normalis elhelyezkedesi lehetoseget es fizetest akarsz, akkor informatika, valamilyen mernoki palya, orvosi...

2015. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!