Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek, informatika érettségive...

Matek, informatika érettségivel, merre mehetnék továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Néztem mérnök informatikust, programtervező informatikust, de még érdekel hogy milyen szakokra mehetnék tovább. Tudnátok adni pár tippet,ötletet ?

Segítségetek köszönöm! :)

18/f


2015. nov. 20. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Villamosmérnökök is tanulnak programozást, bár ott inkább fizika kell. Több mérnöki szakra is jó az infó érettségi, nézegesd felvin a műszaki karokat. Én mérnökinfón vagyok most, elsőéves. Ha érdekel, privátban kérdezhetsz :)

19/l

2015. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a párosítás az összes műszaki, természettudományos, és informatika képzési területre jó. Gyakorlatilag bárhova mehetsz, ami nem humán beállítottságú képzés.

Én most programtervező informatikusira járok, ha szereted és érdekel a matek és az informatika, akkor itt lehetőséged lesz dögivel tanulni :)

De tényleg, oda menj, ami valóban érdekel. Tudom, nehéz ilyenkor dönteni, de azért érdemes megpróbálni.

2015. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!