Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a Szilágyi Erzsébet...

Milyen a Szilágyi Erzsébet középiskola és kollégiuma Egerben?

Figyelt kérdés

Most 6.- os vagyok és a tanáraim azt mondták,hogy a 6.ev vége is beleszámít a tovabbtanulásba . A Szilágyi a nagy álmom már rég óta. Most matekbol toribol es termeszetismeretbol vagyok 4 . a tobbibol mindegyikbol 5- os vagyok . spec. Angolra szeretnék menni. Lenne ezzel kapcsolatban egy pár kérdésem.

Milyen a suli ?

A suli kollégiuma?

A tanárok?

A kollégistak?

A koliban milyen felszerelések vannak?

Miket lehet bevinnipl.: huto

A furdoszobak a szobakban van?

Milyen szakok vannak?

Felvesznek az átlagommal?

A gólyatábor jo?

Milyen dolgokat kell vinni a koliba?

Hany agyas szobak vannak?

Mettol meddig van kimenő?

Mikor kell kelni ?

Ennyi lenne


2015. nov. 22. 17:41
 1/1 anonim válasza:

A suli nagyon jó, rendesek a tanárok (de mint máshol itt is vannak rosszabb tanárok is) , a programok is jók:)

A kolitól nem kell tartani, 3 ágyas szobák vannak, de kérhetsz külön szobát is, ha nagyon kell. A kimenő 4-ig van (többet erről nem tudok,én csak feljárok a koliba). Azt hiszem 7-kor kell felkelni, hűtő van és minden kolisnak egy saját kisszekrénye az emeleti konyhán. Saját zuhanyzó csak a külön szobákhoz van.

A gólyatábor nagyon jó, én nagyon élveztem és minket nem szivattak.

Biosz-kémia, matek-fizika-info, ajtp, angol és humán tagozatok vannak a suliban (én angolos vagyok)

2016. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!