Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia szakon mennyire...

Pszichológia szakon mennyire számít a középiskolás biológia alap?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nem foglalkoztam gimiben sose vele csak legyek rajta túl alapon voltam vele de nem azért, mert hülye lennék hanem csak nem érdekelt a tanár miatt (ez azért hosszú sztori)Emiatt már könyvet se nyitottam ki annyira bosszantottak az órái nem buktam meg de a jegyeim se voltak fényesek. Viszont most hogy pszichóra szeretnék jelentkezni az a kérdés, hogy mennyire fogom én megszívni a gimis "lazáskodásomat" ? Tanulható egyetem alatt ha nem foglalkoztam mélyen korábban vele?
2015. nov. 22. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden tanulható.

Csak attól függ, mennyi kitartás van benned.

2015. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érezni fogod a hátrányt, hiszen akadnak bőséggel olyanok a szakon, akik biológia emelttel jelentkeztek, de nálunk pl. olyan is van, aki orvosira járt előtte egy ideig, vagy valami más, biológiához köthető képzésre. Viszont ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy teljesíthetetlen a dolog, annyi, hogy picivel több önszorgalom kell, és érdemes az alapoktól átvenned a dolgokat. A legtöbb egyetemen buktató tárgy az anatómia a pszichológia szakon, szóval egyáltalán nem ciki, ha az embernek elsőre nem sikerül valami miatt.
2015. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a gimiben nem voltam jó bioszból, hármasaim és négyeseim voltak felváltva.Az egyetemen meg tudtam tanulni,nem én voltam és azóta sem vagyok a legjobb anatómiából meg élettanból,de tűrhető jegyeket tudtam szerezni belőlük.
2015. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Remélem sikerül majd nekem is behozni a lemaradásomat.
2015. nov. 30. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!