Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi labóratóriumi analitika...

Orvosi labóratóriumi analitika és képalkotó diagnosztika (alap) szakon kötelező a biológia és/vagy kémia/fizika emelt? Milyen érettségi követelmények vannak még ezen kívül?

Figyelt kérdés

A DE-ÁOK-ra készülök, de ezen belül még nem tudom, melyik irányba. Leginkább az OKLA és még a KDA érdekel, de nem tudom, mekkora esélyem lenne bekerülni úgy, hogy közgazdasági szakközépiskolában fogok érettségizni jövőre, szóval még lenne egy évem arra, hogy egyikből emeltre készüljek, mert a biológiát egyébként szeretem és érdekel. Sajnos erre csak most, nemrég jöttem rá :( De elhivatott vagyok, és bármit megtennék, de sajnos nem tudom, hogy a szakokon belül is vannak-e külön érettségi követelmények, illetve hogy ezeket a szakokat mikor kell kiválasztani. Remélem, értitek :)

Köszönöm a válaszokat előre is!



2014. máj. 8. 13:10
 1/3 reptoid ***** válasza:

Nem kell emelt.


[link]

2014. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annak kell emelt, aki fogorvosira, általános orvosira vagy gyógyszerészetire megy
2014. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kötelező
2016. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!