Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ-s képzés után felvesznek...

OKJ-s képzés után felvesznek egy másik szakmára? 16/f

Figyelt kérdés

Rendészetin voltam, de kigyült az igazolatlan ezért kirúgtak, de az igazgató ajánlott egy heggesztő tanfolyamot ami 2 éves és delutános. Januárban fog indulni (addig sajnos otthon leszek). Erről lenne szó: [link]


Ha elvégeztem utána mehetek egy kereskedelmi suliba szakácsnak? Mármint ott nem szeretnék esti tagozatos lenni. Nézni fogják, hogy elvégeztem egy okj-st? Vagy az általános iskolai jegyeket fogják nézni?


2015. nov. 23. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A szakács az vendéglátós, nem kereskedős. Okj-n mész oda? Szerintem ott semmit nem néznek, lehet érettségi se kell oda, mert szakmunkás. Jelentkezel aztán már járhatsz is, ha még nem telt be a létszám. Az ilyeneknél ez szokott lenni. Első két szakma ingyenesen elvégezhető, 25 év alatt nappalira is járhatsz.
2015. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szakácsnak nem okj-n szeretnék. Az egyik régi osztálytársam éretségi után szakácsnak megy és úgy beszéltük meg, hogy együtt szeretnénk menni. Salgótarjánban a keribe.
2015. nov. 23. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Most végzed akkor a hegesztős dolgot?
2016. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hányadikos voltál, mikor kiraktak rendészetről?
2016. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!