Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségizhetek még +1 tantárg...

Érettségizhetek még +1 tantárgyból, ha már nem járok suliba?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy tavaly sikeresen leérettségiztem mindenből, még iskolába járok szakmára, de ez nem az én pályám, informatika szakirányba szeretnék tovább menni mert az érdekelne, sajnos tavaly nem az informatika érettségit választottam választható tárgyként így az nincs meg, viszont kellene a szakmához amit jövőre kezdenék el...

A jelenlegi szakomat nem bírom és muszáj vagyok otthagyni és dolgozni amíg át nem mehetek jövőre a másik suliba rendszergazda tanoncnak...

Így, hogy otthagyom a sulit és már nem leszek diák, van lehetőségem leérettségizni informatikából valahogyan? És ha igen, hogy?



2015. nov. 24. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesen érettségizhetsz belőle.

Célszerű bemenni a volt iskoládba érdeklődni hogyan működik, ez talán egyszerűbb, mint egyből az illetékes hivatalnál kopogtatni.

2015. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Középszinten 16 ezerért, emelten 26-ért. Február közepéig kell jelentkezni egy középiskolában, célszerűen a volt iskoládban, vagy a megyei kormányhivatalban.
2015. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, érettségizhetsz, ahogy a második válaszoló írta. Itt van minden információ hozzá: [link]
2015. nov. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld :)
2015. dec. 6. 03:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!