Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti- vagy levelezős tagozat...

Esti- vagy levelezős tagozat 16 évesen?

Figyelt kérdés

Jelenleg a szakközépiskola 10. osztályát járom, viszont ezt az iskolát különböző okok miatt ott szeretném hagyni. Mindenképp szeretnék szakmát, és érettségit is szerezni a jövőben, gondolkodtam levelezős-, illetve esti tagozaton is, mivel az lenne a legkézenfekvőbb számomra. Ugyan is ha iskolát váltanék már 2 évet veszítenék amit szeretnék elkerülni ha lehetőség van rá. A kérdésem az lenne, van-e bármi olyan lehetőség amivel gyorsított eljárással szakmát illetve érettségit tudnék tanulni amire 16 évesen tudnék jelentkezni? Azt tudom, hogy érettségit 18 éven felül lehet pár hónap alatt lerakni, de 16 év felett is lenne erre lehetőség?

A válaszokat előre is köszönöm, nehéz helyzetben vagyok sajnos és igen csak tanácstalan is, örülnék bármilyen válasznak is.


2015. nov. 27. 17:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!