Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező tagozatról nappalira...

Levelező tagozatról nappalira milyen feltételek mellett lehet átmenni?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg nemrég, hogy sikerült felvételt nyernem álmaim szakára, úgyhogy ennek örülök is, viszont egy részről el is vagyok kenődve, mivel a nappali tagozatról 10 ponttal lecsúsztam...:( Így most levelezőre mehetek csak, ami egy csomó kérdést vet fel, mi lesz, hogyan lesz, stb.? Mindenképp szeretnék átmenni nappalira viszont nem tudom ennek mi a módja, mennyi idő után lehetséges. Valaki hasonló cipőben?

2015. júl. 23. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok, nappalira vettek fel, és úgy alakult, hogy mégis inkább a levelező lenne jó. :)
2015. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DuplaKV válasza:
Bemész az egyetem to-jára, és ha engedik beiratkozás előtt, akkor kitöltesz egy kérvényt. Utána ha döntésre jutottak majd értesítenek, általában 2-3 hét alatt megvannak.
2015. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!