Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Környezetmérnöki? (Többi lent)

Környezetmérnöki? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Fenyeget a továbbtanulás veszélye, és kicsit informálódni szeretnék. Környezetmérnök szeretnék lenni, de nem tudom, hogy mikna felvételi követelmények. Biológia meg matek tudim, hogy kell, csak milyen szinten kellenének\érettségizzek belőle.

2015. nov. 29. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
melyik városban?pl debrecenben 280volt a ponthatár,oda bőven elèg a közèpszint.de gondolom pl BME-n magasabb a pont, oda csak kène emelt,hogy meglegyen
2015. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És még azt szeretném kérdezni, hogy mennyire erős a matek? És fizikát meg informatikát majd kell tanulni? :/
2015. nov. 29. 10:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy Pécs. :)
2015. nov. 29. 11:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Természetesen van fizika, informatika, kémia, ábrázológeometria és még sok egyéb, itt meg tudod nézni:

[link]

2015. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden egyetemen más a tanterv és más a hangsúly. BME-n erős kémia, SZIE-n erősebb az agrár vonal, stb stb... ezekről az egyetem honlapján tudsz tájékozódni. Általában ajánlott a matek + egy természettudományos tárgy.
2015. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én is Pécsen tanulok és azt javaslom, hogy gyere el nyílt napra, ott minden fontos információt megtudsz és személyesen is beszélhetsz a tanáraiddal! (januárban és februárban szokott lenni, több időpont is van:)
2015. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok! 6-os válaszoló tudnál egy kicsit bővebben írni a pécsi képzés körülményeiről, illetve mennyire szigorú az oktatás? Milyen az oktatás színvonala? (Már rendelkezem felsőfokú végzettséggel, csak gondolkodom egy másoddiplomán, illetve a környezetmérnöki szakon, mert a jelenlegi munkahelyemen hasznát tudnám venni.)Köszönöm előre is! :)
2016. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vodafonelive ***** válasza:
Szia, én még az első szakomat csinálom de idén elsőnek pont ezt jelöltem be a PTE-n. :D Környezetiseknek könnyített matek van. TEhát Matematika 1-2-3/B és majdnem minden más szakon A, ami a nehezebb fajtája. Nem tudom milyen papírod van de gondolom akkreditáltatni csak tudsz tantárgyakat.
2016. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!