Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulás. Ti hogy látjáto...

Továbbtanulás. Ti hogy látjátok, érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés

Érettségi idők alatt rossz voltam,kis huligán de azóta benőtt a fejem lágya de úgy gondolom még nem későn. Szereztem gépi forgácsoló szakmát,arra egy ráépülő cnc gépkezelőt és jelenleg is egy cégnél vagyok gyakorlaton már 3 éve lassan.

Az ösztöndíjam otthonra adom és a fejlődésre szánom,letettem a jogosítványt ,CAD tanfolyamot de most szeretnék gépgyártás technológus szakmára elmenni. Az érettségit szeretném újra letenni,hogy elmehessek egyetemre. A fizika mindig jól ment,de a matek nem valamiért. Gépészmérnökire gondoltam. Magántanárral és szorgalommal el lehet érni,hogy egy megfelelő érettségit letegyek az egyetemhez? Esetleg aki ilyen cipőben járt elmesélné,hogy milyen áldozatokat tett az ügy eléréséhez és mi az amire érdemes sok figyelmet szentelni? A technológusi szakma szerintem könnyű ,megnéztem milyen vizsgafeladatok vannak (gyakorlati,írásbeli,szóbeli) és 3/4-ét jelenleg is meg tudom csinálni,mert hasonló az előző szakmáimhoz.

Ti belekezdenétek,ha van akarat?



2015. nov. 30. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem megy a matek, akkor nem.
2015. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tothrichard1 válasza:
Szorgalommal el lehet érni. De kell hozzá bőven. Miskolci egyetemet ajánlom, én is tanultam ott egy ideig. Könnyü bekerülni.
2015. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!