Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üdv! Mennék felvételizni...

Üdv! Mennék felvételizni festészet alapképzésre, a MOME-re csak, hogy van egy csomó kérdésem a többi lent. Valaki segit?

Figyelt kérdés
Mivel erdélyi vagyok, ezért nagyon nehezen tudok informálodni, hiszen nincs akitől megkérdezzem, hogyan műkődnek a felvételin a dolgok, vagy mire számithatok. Az oldalán se kaptam olyan infót ami számomra hasznos lenne, s valakitől még azt is hallottam, hogy eléggé zárt körü ez az egész egyetem, s nehéz a bejutás.Mivel anyagilag nem állok valami fényesen már a megprobálkozás a felvételivel is nehezemre esik, ezért szeretnék inkább többet tudni rola, a felvételi eljárásról, miket kérnek? mire utaznak ésatöbbi.

2015. dec. 1. 21:59
 1/1 anonim válasza:

MKE-nek nézz utána, ott van konkrétan festészeti képzés.:) A MOME-n iparművészetek vannak.

Illetve azt hiszem Egerben, Nyíregyházán is létezik még pár ilyen képzőművészetre irányuló szak.(bár lehet csak elírtad a kérdésben a neveket, de gondoltam azért szólok)

2015. dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!