Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemre menjek hogy...

Milyen egyetemre menjek hogy pályakezdőként minimum 400. 000 Ft-ot keressek?

Figyelt kérdés
Minimum ennyi pénz kell nekem havonta, hogy utazgatni tudjak meg megvegyek mindenféle dolgot ami kell nekem. Gyereket nem akarok soha mert sok pénzbe kerül szóval azt nem kell beleszámolnom a költségvetésembe.

2015. dec. 2. 13:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nettóban természetesen
2015. dec. 2. 13:26
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hany eves vagy, 12?
2015. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pályakezdőként ki fognak nevetni ilyen bérigénnyel.


Egyébként orvos (külföldön), mérnök, programozó, ezekkel lehet a legnagyobb valószínűséggel ennyi a fizetésed, de nem full kezdőként.

2015. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy jogászként nemzetközi irodákban fizetnek ennyit.
2015. dec. 2. 13:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemzetközi iroda? :D Hát, rosszul hallottad, maradjunk annyiban.
2015. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pedig ennyi minimum kell. Mindenképp évi 2 tengerparti nyaralás kell, instagram-on is mindenki ilyen helyekre járkál. Szerintem fogok ennyiért állást találni csak még ki kell találni milyen szakmában.
2015. dec. 2. 13:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, legalább tudnál szórakoztató kamukérdést kitalálni...ez nagyon gagyi volt, próbálkozz újra.
2015. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jogászként az első években örülhetsz, ha nem halsz éhen.


Egyébként el kell keserítselek, sehol nem fognak ennyit fizetni kezdőnek Magyarországon.

2015. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen logikával, nemhogy netto 400-at, de még 100-at se fogsz megkapni soha.

Azt írod, hogy netto minimum 400e, erre utána meg elkezdesz költségvetésről hablatyolni. Írod, hogy ennyi kell neked minimum, utána meg úgy folytatod, mintha mi nekünk kéne megválaszolni mennyi is az annyi.


Ahogy, hogy kezdőként netto 400-at keress, 610687 bruttó kell.

Ehhez egy nagyon tapasztalat programozónak kell lenni, minimum 3 nyelven folyékonyan beszélve. Szóval az egyetem alatt már projektekben veszel részt, nevet szerzel magadnak. Külön plusz pont ha a min. 3 nyelv közt ott van az orosz.

Bár ha ilyen komoly programozó lennél, nem szükséges az alkalmazotti pozíció.

Mérnökökként is kerehetsz ennyit, de itt is szintén számos nyelv, és nagy nevű projektek.


Említenem sem kell, hogy 3-4 munkaerőt kell kitegyél minimum.

2015. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Menj el táncolni kicsim.. ;) Meg amit még bevállalsz
2015. dec. 3. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!