Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen főiskolát ajánlanátok...

Milyen főiskolát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

12.es vagyok,jelenleg így állok: Irodalom 5

Nyelvtan 4-5

Történelem 5( a töritanár nagyon kemény)

Matek 3

Német 4

Van egy előrehozott infó érettségim,ami 4-es lett.

A társadalomtudományok amik érdekelnek meg a történelem.A törit igazából nem is kell nagyon tanulnom,mert már jól ismerem a történelmet.Mindig érdekelt,főleg a 20.század.Tudnátok valami olyst mondani,ahová felvennének és el is helyezkedhetnék vele?



2015. dec. 3. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Semelyiket. Miért is tenném? Nem tudok rólad szinte semmit. Ezek a jegyek nem árulnak el semmit.
2015. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
"Törit igazából nem is kell nagyon tanulnom,mert már jól ismerem a történelmet." Ismét jót nevetünk...
2015. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért?Kiskoromban is nagyon érdekelt.Sokat olvastam a törikönyvet,szabadidőmben a Wikipédiát olvastam,mert kiváncsi voltam pl.Lengyelország történelmére,egy csomó dokumentumfilmet néztem a Wiasat History-n,Total War játékokkal játszottam...Nem azért mert szorgalmas voltam,csak érdekelt ez,meg a politika.8.-asan is Kádár János beszédeit néztem a Youtube-on.Pedig elhanyagoltam a tanulást

Nem tudom,mit kéne mondanom magamról?

2015. dec. 5. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem tudom,mit kéne mondanom magamról?"


- Hát, ez a baj. Azért mennél főiskolára, mert kellene később a munkához a diploma. De semmit nem írsz arról, mit dolgoznál, így még az sem biztos, hogy egyáltalán főiskolára kellene menned. Ennyi alapján azt is írhatnám, menj hegesztőnek, és legyen a történelem egy hobbi. Ha nem a hegesztés érdekel, írd le, mi az, legalább nagy vonalakban, és akkor már lehet mit tanácsolni, de a felsőoktatás nem arról szól, hogy "érdekel ez, ezért tanulom, aztán csak lesz valami". Így születnek a diplomás munka nélküliek.


Egyébként én több területtel is úgy vagyok, ahogyan Te leírtad a történelemmel való kapcsolatodat, még se merném kijelenteni, hogy nem lehet újat mondani nekem vele kapcsolatban.

2015. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem mondtam,hogy kívülről fújom,csak nagyjából ismerem,el tudom helyezni a dolgokat térben,időben stb..

Nem tudom.Szeretek számítógépen dolgozni és inkább az egyéni munkát szeretem.Jobban szeretem egyedül csinálni a dolgokat,mint csapatban.Amit a világon a legjobban szeretek az a testépítés.Szívesen lennék személyi edző.Csak ebből nem hiszem,hogy meg tudnák élni.A közigazgatásszervező jó lenne nekem?

2015. dec. 6. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!