Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemistaként szívesen...

Egyetemistaként szívesen tartanék magánórákat, korrepetálást általános és középsulis diákoknak. Hol kezdjem? Ajánlanátok valami jó hirdető oldalt?

Figyelt kérdés
Várom a személyes tapasztalatokat is! Milyen árat érdemes elsőre mondani? (Budapest XI. ker.)

2015. dec. 4. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy jól jön a pénz, de miért tartod magad alkalmasnak erre a munkára?
2015. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk nagyon jól és érthetően tudok magyarázni, és itthon az ismertségi körömben már oktattam angolt gyerekeknek. (Budapesten nem angolt, hanem matekot szeretnék tanítani.)
2015. dec. 4. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
kezd a nav oldalán ha hirdetni is szeretnéd magad a zinterneten
2015. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Simán tarthatsz korrepetálást, nem törvénybe ütköző.


Ott érdemes mutatnod magad ahová a diákok is járnak pl. Facebook csoportok, magántanár kereső oldalak.

2015. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Simán tarthatsz korrepetálást, nem törvénybe ütköző.

Amennyiben pénzt kap érte (hisz nem fogja ingyen csinálni) adóznia kell utána. Anélkül törvénybe ütköző.


Fű alatt 'lehet' csinálni adózás nélkül is, de ha hirdeted magad...akkor eléggé javallott a számlaképesség.

2015. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetemi FB csoportokban való hirdetés, na meg kérdezz utána ismerőseid körében. Egyéb: egyetemi hirdetőtábla (ha engedik)
2015. dec. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben pénzt kap érte (hisz nem fogja ingyen csinálni) adóznia kell utána.


Adott összeghatárig nem. Én is csináltam, könyvelőt kérdeztem, ő mondta.

2015. dec. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!