Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkezik idén valaki az...

Jelentkezik idén valaki az ELTE-TÓK valamelyik szakára?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor melyikre? :) És hogyan készültök az alkalmassági vizsgára?

2015. dec. 6. 22:47
 1/5 anonim válasza:

ovodapedagogus szakra jelentkezem :) sok-sok gyakorlassal keszulok, mivel pedagogiai asszisztens vagyok, igy a zenei meg az olvasasi reszet tudom bent a munkahelyemen gyakorolni. :) te melyik szakra jelentkezel, es hogy keszulsz? :)

24/L

2015. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! :)


Én tanító szakra jelentkezem! :) Kicsit félek. A testi alkalmassági vizsgától nem, hiszen rendszeres a testnevelés óra, a beszéd alkalmassági vizsgától sem, de az énektől igen. Nincs olyan hű de jó hangom. De gyakorolom a népdalokat folyamatosan és reménykedek,hogy így is sikerülhet.

2015. dec. 6. 23:18
 3/5 anonim válasza:
Sziasztok! Én is oda szeretnék jelentkezni. Az alkalmassági vizsgát hol csináljátok? Az Apor Vilmos Katolikus Főiskola alkalmasságiját is elfogadják? Az énektől tartok én is.
2015. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Én az Apor Vilmos Katolikus Főiskolán szeretném az előalkalmassági vizsgát megcsinálni január végén. Még novemberbe írtam egy levelet az ELTE Tanulmányi Bizottság elnöke-TÓK HÖK-nek,hogy érdeklődjek arról,hogy aaz AVKF-n megcsinált alkalmassági vizsgát elvégzik-e. Azt a választ kaptam,hogy " A felsőoktatási felvételi tájékoztató várhatóan 2015. december második felében fog megjelenni a felvi.hu honlapon. Az abban foglalt információk az irányadóak. " Még most se világos számomra ... ezért írok még egy levelet, de ha nem válaszolnak akkor felhívom őket.

2016. jan. 4. 12:44
 5/5 A kérdező kommentje:
elfogadják-e *
2016. jan. 4. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!