Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeptemberben nem vettek fel...

Szeptemberben nem vettek fel ápolóira, mert a doki szerint nem voltam alkalmas rá. érdemes még egyszer megpróbálni?

Figyelt kérdés

Volt orvosi alkalmassági vizsgálat és amúgy semmi bajom nincs... csak azért nem lett meg az alkalmasságim, mert voltam egyszer gyógyszer túladagolással kórházban, meg vagdostam a karomat és megmaradt a nyoma... viszont a kórházi eset óta eltelt lassan egy év.. és a karomat sem vagdosom...

Ugyan oda jelentkeznék még egyszer, ha alapból már magabiztosan jelenek meg és vinnék magammal pszichológiai véleményt, hogy higgyenek nekem, hogy alkalmas vagyok.... szerintetek ha látják, hogy azóta nem csináltam ilyet és bizonyítom is lehetek alkalmas? érdemes még egyszer megpróbálnom? vagy hagyjam az egészet?


2015. dec. 8. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a megoldás az, hogy az orvosi alkalmassági vizsgálatra egy 5.000 Ft-os címlettel mész. Amit a vizsgálat előtt odaadsz az orvosnak, és megjegyzed, hogy annyira örülnél ha megkapnád az igazolást, és végre elkezdhetnél ott tanulni ahol szeretnél, és az életed is egy jobb irányba fordulna, bla-bla-bla.

Lehet nem szabályos, de hidd el megírja! :)

2015. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5000 szerinted pénz egy orvosnak? Ne röhögtess! Ha peche van, még fel is jelenti vesztegetésért.

Próbáld meg újra, nem lehet örökre eltiltani valakit egy nem fánnálló betegség miatt. Eleve honnan tudta az alkalmasságis orvos a kórházi kezelésedet? Arról nem kell beszámolni. A karodat meg kend be valami alapozóval, hogy ne látsszon. Vihetsz pszichológiai szakvéleményt, de azt csak akkor vedd elő, ha mégis kiderül.

2015. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te, hol élsz? :D

5.000 Ft, nem pénz? :D

Elárulom neked, hogy alkalmasságikért többet nem szokás adni. Mivel pár perc alatt megírja a papírt.

Ez nem egy műtét, hogy odaadjunk pár 100 ezret.

Orvosok hálapénzből nem szoktak ügyet csinálni, maximum annyit mond, hogy köszöni de nem fogadhatja el.


Látom elég kevés tapasztalatod van az életről, és főleg erről a témáról. Csak akkor ne kezdj el itt pattogni olyannak aki már tudja, hogy megy ez.

2015. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, de hova jelentkeztél?

Középsuli ?

2017. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!