Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok erröl az oldalrol?

Figyelt kérdés

Sziasztok,mi a vélemynyetek erröl az oldalrol?

[link]


Kisérettségi elött állok és szeretnék mindenképp felkészülni mert nem vagyok tul jó matekbol.Ezt az oldalt találtam,van e tapasztalat vagy jó matekos vélemény hogy ezekkel a feladatokkal amit ad tényleg elérjük azt az eredményt amit a bevezetésben ir?

Elörre is köszi,sürgös lenne.


2015. dec. 11. 16:11
 1/4 anonim válasza:
nem tudom én 4 év mulva fogok érettségizni szoval majd válaszolok megint 3 év mulva :))
2015. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
xd kösz akkor már nekem késő lesz kicsit:D
2015. dec. 11. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyedben a matematika példatárat lapozgatnám, mert ha ilyen szemetekből akarod megérteni a világot, nem sok jövő áll előtted.
2015. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem válaszolt a #1. De régi kérdés... sikerült mindenkinek a vizsga, ügye? Nem nehéz az, nekem is összejött.
2019. márc. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!