Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell csinálni, hogyan...

Mit kell csinálni, hogyan kell jelentkezni az egyetemre?

Figyelt kérdés
Már leérettségiztem csak halasztottam egy évet egyetem előtt, most azonban szeretnék nekivágni, de nem tudom mikor kell jelentkezni és hogyan.. Rémlik valami, hogy itt év elején kell majd online benyújtani a jelentkezést és ügyfélkaput kell kérni/csinálni (nem tudom hogy mondják ezt) ill. tudom, hogy nyár közepén lesznek az alkalmassági és gyakorlati vizsgák az egyetemen.. Valaki leírná nekem lépésről lépésre hogy mi a teendő? :) Köszönöm előre is!
2015. dec. 14. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

felvi.hu


Önállósodj, ha egyetemista akarsz lenni. Itt mindent megtalálsz.

2015. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, már olvastam ezt az oldalt, de nem találtam meg mindent. Én személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy ki hogyan csinálta meg a jelentkezést.
2015. dec. 14. 18:20
 3/5 A kérdező kommentje:
De azért átnézem még egyszer, köszönöm!
2015. dec. 14. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelentkezz a felvi-n keresztül. Ha jól rémlik, December végétől kezdődik a jelentkezési időszak a 2016 szeptemberében induló képzésekre.


Ha regisztráltál és jelentkeztél a kívánt egyetemek szakjaira, akkor már csak scannelni kell az eredményeidet és feltölteni a felvi oldalára, majd végül kifizetni a csekket s végül várni a júliusi eredményhirdetésre.


Bár nekem már 4 éve volt, nem tudom azóta változott-e (ill kifelejtettem-e valamit).

2015. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. dec. 14. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!