Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak én vettem fel a vizsgáima...

Csak én vettem fel a vizsgáimat minél későbbre?

Figyelt kérdés

Csoporttársaim közül már szinte mindenki írt valamiből, nekem meg csak a héten kezdődik. :D

Én addig tolom, ameddig csak lehet, hogy legyen időm megtanulni és pihenni, szórakozni is. Nem érdekel, hogy januárban is vizsgázom, inkább akkor, mint most decemberben az összeset letudni.

Szorgalmi időszakban csak két tárgyra nem tanultam, de amikre tanultam meg zh-ztam belőlük, azt is inkább későbbre vettem fel, hogy legyen időm.


És nem értem, miért akarnak túlesni rajta az emberek... Mármint oké, aki rendszeresen tanult és vizsgákra már nem tud többet az tudja le hamar, de aki nem ebben a helyzetben van?


Ti hogy vettétek fel? :D


2015. dec. 15. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Decemberre 4-et, januárra 6-ot. Én is jobban szeretném őket decemberben letudni, de majdnem minden időpontom egybeesik.

Ezen a héten kezdődött a vizsgaidőszakom, csütörtökön megyek először, mert hétfőtől-szerdáig nem szoktak vizsgát kiírni (ilyenkor vannak az évközi zh-k javítói). Így karácsony-újév táján meg alig hirdetnek meg valamit. Megyek még december 22-én, december 29-én és 30-án. Nem nagyon tudom átrakni az ütközések miatt...

2015. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ma voltam egyen, az nem lett meg, még megyek egyszer 23.án, majd van két hét szünet

jan 5 kezdek újra remélhetőleg csak 5 vizsgával.

Utolsó hétre nem vettem fel semmit

2015. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy azért, hogy letudják és ne legyen gondjuk semmire se, vagy azért, hogy ha valamiből UV lesz, akkor az még beleférjen a vizsgaidőszakba.

De mindenkinek magának kell tudnia, hogy mit hogyan csinál.

2015. dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi nem a vizsgaidőszakban pihenünk és szórakozunk. Január 20-ra mindenki mindenből levizsgázik, és elmegy az évfolyan egy 4 napos kirándulásra. Na majd ott - minden vizsga után - majd ott pihenünk és szórakozunk.

Miért akar mindenki hamar túlesni a vizsgákon? Mert előbb a kötelesség, utána a nyugodt és kényelmes szórakozás. Mikor a kötelességeken már túl vagyok.

2015. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Későbbre vettem fel én is, több idő van tanulni, jobb lesz az átlag, magasabb ösztöndíj :)


Egyet megcsinálok most még karácsony előtt, a többit csak januárban.

2015. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a technikája. Nekem már csak egy vizsgám lesz, januárban, 5-t már megcsináltam. Én nyugodt karácsonyt akartam. Te a fa alatt is nyomhatod majd. Kinek-mi tetszik.
2015. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyilván nem mindegy ki milyen nehéz szakon van, mennyit tanult év közben. Ha már oda vissza álmomból felkelve is tudnám az anyagot akkor én is letudnám az elején.


Én elég nehéz szakon vagyok, úgy érzem kell ez az idő még ahhoz, hogy ne csak a kettes legyen a cél. Nyomasztani meg egyáltalán nem nyomaszt, hogy még hátra vannak a vizsgák, ez nem olyan amin túl kell lenni minél hamarabb.

2015. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a nehezeket le akarom tudni minél hamarabb. 3 van Decemberben és kettőt Januárban.
2015. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!