Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esélyt láttok a lentebb...

Mennyi esélyt láttok a lentebb feltett vágyam beteljesülésre?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. Fejér Megyei.

2012 ben hagyatm abba a sulit érettségit megszereztem. Utána elzülöttem.


2013 óta dolgozok autóipari gyárakba hol "magasabb" hol szarba se vehető pozicióba.


Innen akarok kitörni.

Leszámoltam és jövőre januárban el fogok menni a munkaügyi központba.

Ott elsírom hogy szeretnék TANULNI valami értelmes szakmát.Angolul Alapfokon beszélek.


Kérdésem:

Mennyi esélyt láttok erre?

Mire számítsak miéyen szakmákat szoktak ajánlani?



2015. dec. 16. 00:34
 1/3 JaniB válasza:

Rossz a hozzáálásod! Azt javaslom olyan szakmát válassz amit úgy érzel lenne kedved a jövőben csinálni és akár vállalkozást is indíthatnál. Mindenfélekép olyan legyen amit egyedül is el tudsz kezdeni. Pl autószerelő suli ha már úgyis van benne gyakorlatod. Kiss tőke kell amit külföldön megszerezhetsz és indíthatod a saját vállalkozásodat. Pl Hollandiába is mehetsz dolgozni elég sok területre. Ha semmilyen szakmai képzettség nélkül mész javaslom menj a Grupacon céghez álványozónak. papirok nélkül kapsz heti 400-at+lakás+munkába szállítás. Angol azért kell hogy a gyárban a munkavédelmi teszten elérd a kellő pontokat. Szóval a nyelvtudásodon múlik a dolog. Persze mielőt kiutazolll nem ártana egy álványozó céggel beszélni, hogy tanítsák meg az alapokat hogy ne odakint nézz rá az álványra mint borju az új kapura.

(Layher az elterjedt álvány rendszer)

Két év után haza jöhetsz vállalkozást indítani vagy 3 év után lakást venni. Ugródeszkának szerintem ez egész jó ajánlat. Persze ha te is az a srác vagy aki nagyon jól érzi magát Magyarországon és inkább a hazai lehetőségekben gondolkodik, akor sok sikert a munkaügyi osztályon!

2015. dec. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Figyelj! Fel a fejjel. Mindenhonnam van kiút, és tovább. Még jó, hogy benőtt, a fejed lágya. SOk sikert neked!
2015. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

JaniB



Te álomvilágban élsz, semmi őénzem hog kezdjem igy el? 0 ból nem fog menni.

2015. dec. 17. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!