Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanári diplomával, több éves...

Tanári diplomával, több éves gyakorlattal szeretnék pályát módosítani, óvónő szeretnék lenni. Sikeres felvételi után vajon mennyi a tanulmányi idő? Van-e valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Lebeszélnélek. Ennél rosszabbul fizetett pálya talán nincs is, ráadásul magas a korai halandóság a folyamatos megfertőződés miatt.
2015. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A tanulmányi idő ugyanannyi, mint másnak. Ha vannak tárgyaid az egyetemről, amik megegyeznek az óvodapedagógus szak tárgyaival, azokat beszámítják, ennyivel kevesebb dolgod lesz.


De még így is elég sok tárgyad lesz, szóval ki fogod tölteni a képzési időt, legfeljebb nem lesz olyan zsúfolt a tanéved, mint másnak.

2015. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mit gondoltok, az óvónői tanulmányok befejezése előtt dolgozhatnék már óvónőként?

2015. dec. 16. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Végzettség nélkül? Nem.
2015. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt az utat már végigjártam. 3 év alatt lehet így is elvégezni. Családi napközibe, esetleg magánoviban felvehetnek. Ha nyelvszakod van, jó eséllyel fel is fognak venni. Ped. asszisztensként viszont dolgozhatsz bárhol.
2015. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszodat! Nekem most nagyon elegem van az általános iskolából. Te nem bántad meg a váltást, jól érzed magad?
2015. dec. 19. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!