Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hunfalvyról mi a véleményetek...

Hunfalvyról mi a véleményetek felvennének?

Figyelt kérdés

Üdv.A Hunfalvy Kéttannyelvű Szakközéposkoláról van szó.

Várhatóan 4,8-as lesz a félévi átlagom tavaly évvégi is ennyi volt (most 8.-os vagyok).Tudom sok ilyen kérdés van de jön a téli szünet és ahogy vége a suliba le kell adni a jelentkezéseket. Sürget az idő de még mindig nem jutottam dűlőre.... Egy-két tanár ajánlotta a sulit gondoltam utána nézek. Találtam egy két olyan választ,hogy nagyon jó erős iskola jó a hangulat stb, de találtam olyat is,hogy nagyon rossz soha ne menj oda én is megbántam ha előről kezdhetném tuti nem jönnék ide,mindenki sznob megatöbbi. Gondolom ez egyén függő de azért gondoltam felteszem a kérdést.Neked mi a véleményed róla?Te szeretsz odajárni?A hangulat,tanárok,diákok jók?



2015. dec. 17. 17:58
 1/6 anonim válasza:

Simán felvesznek, bárkit. Igazából szerintem nem kell egy lángésznek lenni hozzá. Igyekeznek felzárkóztatni mindenkit az első évben, bár vannak akik ezt kevésbé részletesen teszik. Akkor ajánlanám h ide gyere, ha mondjuk a nyelv miatt jössz kifejezetten (más iskolatársaimtól úgy tudom, hogy a német tanítás az kifejezetten jó, oroszról és japánról nem tudok, de állítólag minden órán használják a nyelvet.)


Ami a hangulatot illeti. Ember függő. Én más osztályok tagjaival jobban érzem magam. A saját osztályom lehetőség szerint kerülöm. Max 1-2 akivel beszélek.

2016. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kösziszépen a válaszod.:)

Igen nyelv miatt is,meg nagyon sokat keresgéltem sulik között ,hogy végülis melyiket válasszam (8.-os vagyok)..És hát a Hunfalvy volt a legszimpatikusabb.

2016. jan. 5. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem ezt a sulit! Én a kéttannyelvű angolos osztályba járok, szóval arról tudok dolgokat mondani.:)

Ugye van 0. év, amit sokak( akik tanultak angolt), hasztalannak tartanak, pedig igenis hasznos, mivel, amit esetleg általánosban kevésbé ment, azt itt meg tudod tanulni teljes mértékben, ráadásul jó jegyeket is szerezhetsz könnyedén. Akik nálunk teljesen új nyelvként kezdték az angolt, ők ma már B2-es szinten vannak 2 év után.

Gazdasági órák angol nyelven szoktak zajlani, de nem kell beparázni emiatt(én régen ettől tartottam), mert érthető meg minden.

Hogy milyenek a diákok? Különbözőek.:D Mint mindenhol vannak visszahúzódobbak, de olyan emberek is, akiknek az egész iskola tudja a nevét.(sajnos a jó pasik többsége ebben az évben elballag sajnálatunkra:( )

Tanárok jófejek! Mindegyiknél kell tanulni, de rendesek és órákon is jókat szoktunk poénkodni velük.:D

Én csak ajánlani tudom neked a Hunfalvyt!

Sok sikert a felvételihez! ;)

2016. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:)

Engem is az angol érdekelne.:)

A felvételi angolból is van ha jól tudom.Az mennyire nehéz?Téged hány ponttal vettek fel?:)

2016. jan. 7. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Szép is lett volna ha angolul lett volna a szóbeli :DDD magyarul van! 3 részre oszlik, de a honlapon találhatsz példafeladatokat! Nem nehéz, sőt.:D nekem az összpontszámom 145-150 körül volt. (Vitt jegyek, írásbeli, szóbeli )
2016. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok nulladikos a kéttannyelvű angol osztályban, és szerintem ez az a hely amit mindenkinek ajánlanék. :D A tanárok nagyon kedvesek és az angoltanítás is lenyűgöző. Egy félév alatt több angoltudást szedtem fel mint az előző nyolc évben bármikor. A szóbelin azt is nézik hogy egyáltalán odavaló vagy-e. Nekünk tavaly (és lehet hogy az előző években is) előre megírt Fogalmazást kellett bevinni magunkról és hogy miért szeretnénk a Hunfalvyba járni. A szóbelin persze megizzasztanak egy kicsit (engem legalább is nagyon :DD) de megéri a végén. Én egy remek osztályba kerültem. A "sznob" kifejezés enyhe túlzás. Ez változó. Vannak nyíltabbak és kevésbe szocializálódók.
2016. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!