Melyik a jobb stratégia vizsgaidőszakra?

Figyelt kérdés
Az, hogy csak arra a tárgyra tanulok amiből legközelebb vizsgám lesz, majd vizsga után a következő vizsgára és így tovább, vagy hogy ha minden tárgyra egyszerre tanulok?

2015. dec. 19. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bezárod a gyakorikésdéseket, ez fontos lépés.

Én úgy szoktam, hogy a legközelebbi vizsgámra napi 6 óra, az azutánira 2-3 óra a nap 2. felében.

Este átolvasom a mai nap tanultakat + a közelebbi vizsgánál picit előrefutok, hogy ne legyen idegen másnap.

2015. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én mindig csak arra tanulok, ami legközelebb lesz, de mivel év közben is odafigyeltem, tanultam, így az alapok már megvannak, szóval nem csúszok el emiatt és nem is teljesen ismeretlen mikor belekezdek

én jobban tudok így koncentrálni, de ha muszáj lenne és egy héten több vizsga is lenne, akkor egyszerre 2-t tanulnék (persze azt azért akkor is jobban, ami legelőször lesz)

nekem ez bevállt

2015. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig csak a következő vizsgámra koncentrálok, viszont akkor abból mindenre rámegyek, hogy a lehető legjobb jegyet kapjam. Persze év közben mindent egy alap szinten tanulok.
2015. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!