Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a teendő ilyenkor? Osztályz...

Mi a teendő ilyenkor? Osztályzo vizsga?

Figyelt kérdés
Felevre lenne lehetőségem kimenni Németországban. Márciustól agusztusig lennék kint. Most 10.-be jarok, szoval évközben mennénk ki. Félév alatt középszintű nyelvvizsgát letudnam tenni, úgy hogy van egy eros alapom?

2015. dec. 19. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is engedélyeznie kell a vezetőségnek, hogy ennyit hiányozz az iskolából. Ha ez megvan, mivel nem jársz be, nyilván osztályozó vizsgát kell majd tenned.

Azt nem tudom, mi számít nálad erős alapnak, és mit csinálnál ott kint, hogy meglegyen a nyelvvizsgád.

2015. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott kint normal német gimnáziumba jarnek. A nevelo apummal mennek ki.
2015. dec. 19. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ott is gimnáziumba járnál? Ez egészen elhanyagolható apróság a kérdés szempontjából. Meg is értem, hogy nem fogalmaztad bele eredetileg a leírásba...
2015. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azert hagytam ki mert természetesen a nagy nullára 1. nem engednek ki 2.en sem megyek ki csak ugy, hogy na lesz valami. Tanulni megyek !
2015. dec. 19. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi probléma. Majd augusztus végén leteszed az osztályozóvizsgát. A középFOKÚ (nem szintű, az az érettségi) nyelvvizsgát pedig biztos, hogy LE TUDOD TENNI (3 szó).
2015. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Elnézést a helyesírási hibákért, telefonról irok és állandóan kijavít.
2015. dec. 20. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!